Velkommen til Dit Center

Ved Stadion 7
7755 Bedsted
Telefon: 9795 2244
E-mail: bedsted@dit-center.dk
Booking i Bedsted >>

Idrætsvej 7
7760 Hurup Thy
Telefon: 9795 2244
E-mail: hurup@dit-center.dk
Booking i Hurup >>

Sportsvej 12, Hørdum
7752 Snedsted
Telefon: 2714 7844 / 9795 2244
E-mail: hoerdum@dit-center.dk
Booking i Hørdum >>

Sportsvej 1
6990 Ulfborg
Telefon: 9748 4544
E-mail: ulfborg@dit-center.dk
Booking i Ulfborg >>

Vildbjerg Sports & kulturcenter
Stadionvej 3
7480 Vildbjerg
Telefon: 9692 1188
E-mail: vildbjerg@dit-center.dk
Booking i Vildbjerg >>

Sport og Fitness Augustenborg

Kettingvej 19 A
6440 Augustenborg
Telefon: 4279 2020
E-mail: augustenborg@sportogfitness.dk
Booking i Augustenborg >>

Sport og Fitness Bjerringbro

Vestre Ringvej 7
8850 Bjerringbro
Telefon: 8668 5898
E-mail: bjerringbro@sportogfitness.dk
Booking i Bjerringbro >>

Sport og Fitness Brædstrup

Rådhusgade 1-3
8740 Brædstrup
Telefon: 8777 0067
E-mail: braedstrup@sportogfitness.dk
Booking i Brædstrup >>

Sport og Fitness Haderslev

Stadionvej 5
6100 Haderslev
Telefon: 8827 3218
E-mail: haderslev@sportogfitness.dk
Booking i Haderslev >>

Sport og Fitness Højbjerg

Oddervej 202
8270 Højbjerg
Telefon: 8742 6444
E-mail: hoejbjerg@sportogfitness.dk

Sport og Fitness Højvangen

Højvangens Torv 14
8660 Skanderborg
Telefon: 8652 4350
E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk
Booking i Højvangen >>

Sport og Fitness Holme/Tranbjerg

Bjødstrupvej 26
8270 Højbjerg
Telefon: 8737 6730
E-mail: holme@sportogfitness.dk

Sport og Fitness Kjellerup

Hasselvej 15
8620 Kjellerup
Telefon: 8686 9915
E-mail: kjellerup@sportogfitness.dk
Booking i Kjellerup >>

Sport og Fitness Kruså

Grænsehallerne
Harkærvej 3a
6340 Kruså
Telefon: 7367 4141
E-mail: krusaa@sportogfitness.dk
Booking i Kruså >>

Sport og Fitness Padborg

Oksevej 1
6330 Padborg
Telefon: 7572 4141
E-mail: padborg@sportogfitness.dk
Booking i Padborg >>

Sport og Fitness Rødekro

Østergade 61-63
6230 Rødekro
Telefon: 7372 4141
E-mail: roedekro@sportogfitness.dk
Booking i Rødekro >>

Sport og Fitness Skanderborg

Møllegade 100
8660 Skanderborg
Telefon: 8651 0505
E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk
Booking i Skanderborg >>

Sport og Fitness Skærbæk

Skærbæk Fritidscenter
Storegade 46-48
6780 Skærbæk
Telefon: 7475 7610
E-mail: skaerbaek@sportogfitness.dk
Booking i Skærbæk >>

Sport og Fitness Tinglev

Kirkevej 2
6360 Tinglev
Telefon: 7464 3210
E-mail: tinglev@sportogfitness.dk
Booking i Tinglev >>

Sport og Fitness Toftlund

Stadionvej 5
6520 Toftlund
Telefon: 7383 5005
E-mail: toftlund@sportogfitness.dk
Booking i Toftlund >>

Sport og Fitness Vamdrup

Idrætsvej 3
6580 Vamdrup
Telefon: 7558 1658
E-mail: vamdrup@sportogfitness.dk
Booking i Vamdrup >>

Sport og Fitness DiT Center Korup

Præstevej 12
5210 Odense NV
Telefon: 5090002